En derin selamlarımızı ve sevgilerimizi sunarak merhaba diyoruz sizlere. okozi.com ailesi olarak yayın hayatımıza bugün itibari ile başlamış bulunuyoruz.

İstanbul Beşiktaş da minik bir ofis ve atölye ile başlayan hikâyemizde, geride bıraktığımız 3 ay boyunca birbirinden güzel dostlarımız oldu. Biz üretebiliriz dediğimiz ürünleri ürettiğimizde sadece kendimize çalışıyorduk 🙂 Birçok defterimiz, duvarlarımızı süsleyen posterlerimiz, albümler dolusu foto kartlarımız oldu size merhaba deyinceye kadar. Şikâyetçi de değildik aslında bu durumdan 🙂

Paylaşmaya karar verdiğimizde çok sıcak dostlar karşıladı bizi. Güven ve moral verdi. Ve aslında yapabileceğimizi gösterdi.

Hiç aklımızda yokken Işıl isminde bir blogger çaldı İnstagram hesabımızdaki kapımızı. Siz çok güzel şeyler yapıyorsunuz bende istiyorum dedi mükemmel bir heyecanla. Eş dost ve akrabalarımız haricinde ilk defterimizi ona gönderdik. O kadar çok beğenildi ki maillerimiz ve özel mesajlarımız ardı ardına gelmeye başladı.
Peşinden koca yürekli, Zerrin ismin de bir Kadın çaldı kapımızı. Ben birçok defter istiyorum dedi. Sevdiklerime hediye edeceğim. Birçok defter gönderdik. Birçok defa mutlu ettik…

Ve sonrasında isimleri de kendileri de birbirinden güzel onlarca koca yürekli insanlar… Birçoğu yeniden çaldı kapımızı. Bu sefer başka sevdikleri için ürün istediler. Sevdiler…

2 kişilik dev bir kadro ile başladığımız bu yolda bir anda 10’larca güzel insan eklemeye başladık hayatımıza. Ve beraber yapmaya başladık güzel şeyleri.

Tıpkı bugün olduğu gibi…

İnstagram hesabımızdan oluşan ilgi ve talep doğrultusunda mobil destekli bir web sitesi hazırladık. Alt yapısını, grafiklerini ve aklınıza ne geliyorsa bir web sitesi için kendimiz uğraşıp yaptık. İlk andan son ana kadar hem ürünlerimiz de hem sistemimiz de kendi emeklerimiz ve el işçiliğimiz var. Ve bu büyük bir mutluluk. Yorgunluğu bile mutluluk. Nereden bakarsanız bakın samimiyet. Nereden bakarsanız bakın Aşk…

Ve…

okozi.com bir aşk hikâyesi. 7 Ocak 2015 günü başlayan ve yüzyıllar boyu sürecek bir aşk hikâyesi. 2 kişinin yazdığı bu hikâye şimdi 100’lerce kişi ile paylaşılıyor. Biz aşk ile yaşıyor, aşk ile çalışıyor ve aşk ile üretiyoruz.
Aşkımızın şahidi olarak tekrardan hepinize kucak dolusu sevgilerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz. Beraber başladığımız bu güzel yolculukta sıkı sıkı tutalım ellerimizi. Biz sizin için çalışıp sizin için üreteceğiz. Sizlere de çok güzel ürünler sunacağımıza söz veriyoruz.

Sizlerin de bu süreçte bizimle ilgili söyleyecekleriniz var ise lütfen yazının alt kısmındaki bölümden düşüncelerinizi iletin bize. Beraber en güzelini bulacağımız ve sunacağımızdan hiç şüphemiz yok. O yüzden fikirleriniz çok önemli.

Candan sevgi ve muhabbetle sevgiler saygılar.

okozi.com ailesi

Kaydet

Kaydet