Öncelikle hepinize kocaman merhabalar diyoruz. Fırsat buldukça bloğumuzda sizlere bilgilendirici açıklamalar yapmaya özen göstereceğiz. Bazen yeniliklerden, bazen kampanyalardan haber vereceğiz. Bazen de sevinçlerimizi paylaşacağız.

Şimdi içinde hem yenilik, hem kampanya hem de sevinç olan bir haberimizi ileteceğiz size. 🙂

okozi.com ’da 50 TL üzeri olan alışverişleriniz de tüm Türkiye’ye kargo bedava.

İnternet alışverişlerinde özellikle fiyatı 10-20 TL aralığındaki ürünlerde kargo büyük problem. Bazen alınan ürün fiyatı kadar kargo ödemek zorunda kalıyoruz. Ürün kargolamak, kargo şirketlerinin direkt kazanç odaklı yaklaşımlarından dolayı maalesef en büyük sorun.

okozi.com ’da şu an satış yapılan ürünlerinin içinde en fazla tutar 22.90 TL. Türkiye’de ortalama 7 ila 10 Türk Lirası olarak gönderilen kargoyu hesaplayınca ürün bedelinin %50 ’si kadar da kargo ödemek zorunda kalıyoruz. Biz bu fiyatı yaptığımız anlaşmalar ve kampanyalar ile elimizden geldiğince aşağılara çekip size en uygun bir şekilde yansıtmaya devam edeceğiz. Bir yandan da yaptığımız, yapacağımız kampanyalar ile alışverişlerinizde size maksimum kazanç sağlamayı her zaman önceliğimiz olarak tutacağız. Bu bağlamda 50 TL üzeri yaptığınız her alışverişinizde tüm Türkiye’ye kargo bizim size hediyemiz olacak.

Hepinize kucak dolusu sevgilerimizi yolluyoruz. Keyifli alışverişler diliyoruz.

Ayrıca bizlere iletmek istediğiniz fikirleri, beğeni ve eleştirileri hem iletişim sayfamızdaki formdan hem de bu yazının altındaki bölümden yazarak ulaştırabilirsiniz. Sizinle hemen iletişime geçeceğimizden şüpheniz olmasın.

Sevgilerimizle.

Okozi.com

Kaydet

Kaydet