Medet Anliİş insanı Medet Anli ile şirketimiz okozi arasında varılan iyi niyet anlaşması gereğince her eğitim öğrenim yılında köy okullarında dağıtılmak üzere 10.000 defter anlaşması yapılmıştır.

Kars Digorda dünyaya gelen iş insanı Medet Anli beyefendi ve şirketi Hayat Park Gayrimenkul A.Ş ‘a eğitime verdikleri bu destekden dolayı okozi ailesi olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Bu link altından ve kişisel sitesi medetanli.com dan Köy Okulları öğretmenlerinin öğrenci sayısınca başvurmaları rica olunur.

İş İnsanı Medet Anli Kimdir?

1978 yılında Kars’ın Digor ilçesi Dağpınar beldesinde dünyaya gelmiştir. Ailesinin istanbula yerleşmesiyle ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Yüksek öğrenimini Eskişehirde tamamlayan İş İnsani Medet Anli eğitim hayatıyla birlikte iş hayatına da atılmıştır.

Ticari hayatına Emlak sektöründe yön veren Medet Anli alım satım işlerine yapım işlerinide ekleyerek sektörün bugün en büyük oyuncularından birisi olmuştur. İstanbul ve Bodrum merkezli Rezidans, Konut, Villa, Alışveriş Merkezi, Okul ve Dini alan inşaatlarıyla sektörün merkezinde yer almaktadır.

Ticari başarısının yanısıra yeşile ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan İş İnsanı Medet AnliHedef Bir Milyon Zeytin Ağacı” farkındalık projesi ile “yeşilden yeşile, betondan betona, topraktan toprağa” ilkesini ortaya koymuştur.

Huzur Evi, Sokak Hayvanları Barınağı gibi projeleri ise devam etmekte olup 2020 yılı itibari ile hizmete sunma gayreti içerisindedir.

Sıkı bir sporsever olan Medet Anli Galatasaray Klübü taraftarıdır. Aynı zamanda Voleybol ve Basketbol gibi amatör branşlarda sporculara destekleri bulunmaktadır.