Merhabalar değerli okozi dostları. Aslında uygulanmakta olan ama haberleştirmediğimiz bir özelliğimizden bahsedeceğiz bu gün sizlere.

Alışverişlerinizde mutlu olmanız bizim için çok önemli. Satın almış olduğunuz ürünler elinize geçtiğinde paketin içinden yüzünüzü gülümseten ve memnun kalacağınız bir ürünün çıkması emin olabilirsizinki her türlü kazancın önünde bizler için.

İşte bu yüzden sizi mutlu edebilecek küçükte olsa kazanımlar elde edeceğiniz özellikler ekliyoruz web sitemize. Bu kazanımlara yenileri eklenecek ilerleyen zamanlarda. Ama şimdi kupon özelliğimizi anlatalım sizlere.
Birçok web sitesinde indirim kuponları görmüş ya da duymuşsunuzdur. Aynı zamanda birçok zaman sanal alışverişlerinizde kupon kullanmışsınızdır. Eğer kullanmamış iseniz ilk defa burada kullanmak hem sizi hem bizi çok memnun eder 🙂

Aslında kullanımı kolay indirimi olay bir kupon bu 🙂 Alışverişi sonlandırmak üzere iken ekranda “Promosyon kodunuz var mı?” diye bir bölüm çıkacak karşınıza. Bu bölümde sizler için oluşturduğumuz ilk kuponumuz olan “tarzsenintarzin” kuponunu uygulayarak anına %10 indirim kazanacaksınız. Üstelik 50 TL üzeri kargo bedava kampanyamız ile birlikte kullanımda %30’lara varan indirimi de kazanmış oluyorsunuz bu sayede.

Kupon kullanımı ile alakalı soru ve görüşlerinizi memnuniyetle kabul ediyoruz. Hepinize kucak dolusu sevgilerimizi yolluyoruz. Keyifli alışverişler diliyoruz.

Ayrıca bizlere iletmek istediğiniz fikirleri, beğeni ve eleştirileri hem iletişim sayfamızdaki formdan hem de bu yazının altındaki bölümden yazarak ulaştırabilirsiniz. Sizinle hemen iletişime geçeceğimizden şüpheniz olmasın.

Sevgilerimizle.
Okozi.com

Kaydet

Kaydet