Merhaba değerli okozi kullanıcıları. Yeni bir indirim ve kampanya haberimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Air Car Rental müşterilerine özel olarak hazırladığımız kampanyamızda %50 net indirim uyguluyoruz. Araç kiralama hizmeti veren Air Car Rental yeni bir soluk ve yepyeni araç filosu ile İstanbul Sabiha Gökçen Hava Alanında hizmet vermektedir. Ticari olarak ortaklarımızdan olan Air Car Rental üzerinden kiralayacağınız her araçta “okozi” kuponu ile anında %10 indirim kazanacaksınız. Aynı zamanda  okozi.com üzerinden de %50 net indirim ile araç kiralayan müşterilerimize büyük bir indirim uyguluyoruz.

Air Car Rental, 2017 yılında İstanbul’da kurumsal firmalara uzun dönem filo kiralama ve günlük araç kiralama hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Amacı; güçlü sermayesi, tecrübeli ekibi, geniş araç filosu, sürdürdüğü dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine Türkiye’nin her yerinde güvenli, yedeklenmek suretiyle devamlı ve satış sonrası hizmet kalitesiyle sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlamaktır.

Hedefimiz her zaman hızlı ve riskli büyümek yerine doğru zamanda doğru müşteriyle buluşmak olmuştur. 100’ü aşkın ve sürekli yenilenen araç filosu ile 7/24 kesintisiz hizmet veren Air Car Rental’ dan kiraladığınız her araçta size tek kalan sadece keyifli bir sürüş olacaktır.

Araç kiralamanın firmanıza sağlayacağı avantajları ile beraber Air Car Rental‘ın uygun kira koşullarına araç marka ve model seçeneklerini eklerseniz, size tek bir iş düşüyor;