Har Anı Yakalayın

Güçlü Hareket Sensörü ve İleri Düzey Gece Görüşü

Bariox dijital kapı dürbünü sizin için harika özellikler ile donatıldı. Benzersiz tasarımı ve dahili hareket sensörü ile siz evde olmasanız bile gözünüz her zaman kapınızın üzerinde olacak. 32 GB’a kadar genişletilebilir hafızası sayesinde siz evde olun olmayın tüm ziyaretçilerinizin isterseniz videosunu, isterseniz de fotoğraflarını saklayabileceksiniz.

Etkili Koruma

Bariox Dijital Kapı Dürbünü güvenliğiniz adına ne varsa hepsini otomatik olarak yapar ve size sunar. Kapınız 24 saat boyunca korunur, gözünüz arkada kalmaz.

Caydırıcı Çözüm

Kapı önünde caydırıcı ve etkileyici çözüm. Çelik kapınızla entegre sistem sayesinde yüksek oranda koruma ve caydırıcı özellikleri bulunmaktadır.

Kolay Kullanım

Hareket sensörü sayesinde ekrana dokunmadan kapınızın önündeki görüntüyü canlı izleyebilirsiniz. Yaşlı ve çocuk aile fertlerimiz için kolay kullanım ve rahatlık sunmaktadır.

Garanti Desteği

Bariox Dijital Kapı Dürbünleri; güçlü teknolojik altyapısı, üretim gücü ile satış öncesi ve sonrası teknik destek hizmetleri ile sorunsuz olarak size ulaşmakta. Online oparatörlerimiz 7/24 hizmetinizdeyiz.

Güvenli ve Mutlu Aileler

Özellikle çalışan anne ve babalar için önemli yer tutan güvenlik sorununda bariox’un üstün tasarımı ve hareket sensörlü dijital kapı dürbünü önemli ölçüde güvenlik desteği sunuyor. Hareket sensörü sayesinde kapıya kim gelirse gelsin anne ve baba evde yokken çocuklarımız kapıya yaklaşmadan ekrandan kapının önünü görerek kapıyı güvenli tutmaya devam edeceklerdir. Aynı zamanda yaşlı anne ve babalarımız içinde önemli bir özellik olup kapıya yaklaşmadan ortalama 1-2 metre mesafeden kapının önünü görebilecekleri için güvensiz bir durumda kapıyı açmamış ve kapıya yaklaşmamış olurlar. Bariox güvenliğiniz ve mutluluğunuz için çalışır.

Gece Görüşlü, Hareket Sensörlü, Akıllı Kapı Dürbünü

Kapınızda Yenilik

Siz evde olun olmayın. Hareket sensörü sayesinde kapınıza kim gelirse gelsin, zile basmasına gerek olmadan hareket gördüğü andan itibaren kayda başlayarak siz evde yokken bile kapınızda gözünüz olacak. 170° lens açısıyla harika bir görüntü elde edeceğinizden şüpheniz olmasın.

Yedek Pil, Mikro SD Kart

Bariox Dijital Kapı Dürbünü satın aldığınız da kutu içeriğinden 2 adet pil ve Micro SD Kart hediye olarak çıkar. Ürününüzü anında kullanmaya başlarsınız.

Göz Alıcı, Modern, Yeni..

Yeni nesil akıllı evlerin vazgeçilmezi…

Yeni nesil Dijital Kapı Dürbünü Bariox BRKD15-1002, Fotoğraf ve Video Kaydetme özelliği ile birlikte gelmektedir. Hareket sensörü sayesinde hareketi algılar algılamaz, ziyaretçinizin fotoğrafını ve videosunu cihazımızın içerisinde ki MikroSD karta kaydeder. Siz evde değilken bile sizi kimin ziyaret ettiğini görebilirsiniz!

PDF Datasheet İndir

Şimdi Satın Al

Bariox Dijital Kapı Dürbünü üretici garantili satın alabilirsiniz.

Dijital Kapı Dürbünü

500 TL429,99 TL

Satın Al

Bariox Dijital Kapı Dürbünü Kutu Açılımı

Etkili Koruma

Bariox Dijital Kapı Dürbünü güvenliğiniz adına ne varsa hepsini otomatik olarak yapar ve size sunar. Kapınız 24 saat boyunca korunur, gözünüz arkada kalmaz.

Bariox Dijital Kapı Dürbünü Montaj Videosu

Caydırıcı Çözüm

Kapı önünde caydırıcı ve etkileyici çözüm. Çelik kapınızla entegre sistem sayesinde yüksek oranda koruma ve caydırıcı özellikleri bulunmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Bariox %100 yerli sermaya ve yerli mühendislik şirketidir. Tüm ürünlerimiz Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı garantilidir.